Üyelik ile İlgili Bilgiler
 • Üyelik ile İlgili Bilgiler

  Üye olmak ücretli midir?
  Sitemize üye olmak ücretsizdir.
  Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. 

  Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?
  Sitemizden alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmemektedir.

  Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor?
  Siparişlerinizin size zamanında ve doğru şekilde ulaşması ve kargo sürecini tamamlayabilmek için sizinle iletişime geçmek durumunda kalabiliyoruz ve bu yüzden telefon bilginize ihtiyaç duymaktayız.

  Bunun dışında ise bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden gerektiğinde onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız.

  Çalıştığımız bankalar sanal pos kurulumu ile ilgili çok titiz incelemelerden sonra kurulum onayı vermektedirler. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde, kredi kartı bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz güvence altındadır. Bilgileriniz, biz dahil hiç kimse tarafından görülemez, görüntülenemez kayıt edilemez ve kopyalanamaz. Bilgileriniz hem firmamız hem de bankaların güvencesi altındadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.