Toplam 467 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 30

Sık sık karşılaşılan enfeksiyon ve alerjiler bağışıklık sisteminizi yıpratır. Güçlü bir bağışıklık sistemi için yeterince vitamin, mineral ve amino asit almanız gerekir. Tükettiğiniz besinlerde bunlardan yeterli miktarda yoksa kullanacağınız bağışıklık sistemi ürünleri takviyesi ile vücudunuz etkin bir bağışıklık sistemine sahip olabilir, kendinizi daha zinde ve enerjik hissedebilirsiniz.

Her bitkiyi potansiyel bir şifa kaynağı olarak görmek gerekir. Hastalıklardan korunma ve tedavide yardımcı ürünler olarak kullanabileceğiniz bitkisel ürünler arasında her biri ayrı ayrı problemlere çözüm olan bitkisel çaylar, faydası saymakla bitmeyen keçiboynuzu pekmezi, kullanımı oldukça pratik arı sütü kapsülü ve çörek otu kapsülü gibi doğanın sağlığınıza armağanı pek çok ürüne ulaşabilirsiniz.

Bitkisel yağlar doğal ve sağlıklı hayata önem verenlerin hayatında önemli bir yere sahiptir. Kimi zaman bir sağlık probleminize şifa olan bitkisel yağlar, kimi zaman güzelliğinize güzellik katar. Aroma terapi ya da spa için kullanılan çeşitleri de vardır. Kapsül formundaki yağlar size büyük bir kullanım kolaylığı da sunuyor.

Boğazda yanma, boğaz ağrısı ve, ses kısıklığı için etkili bir çözüm arıyorsanız boğaz pastilleri tam size göre. İçeriğindeki iltihap gidericilerle boğazınızda tam bir rahatlama sağlayacak olan pastilleri, farklı aroma seçenekleriyle sizlere sunuyoruz.

Kemik gelişiminde devamlılığı korumak, eklem ve kemiklerin güçlü kalmasını sağlamak için sizlere eklem ve kemik sağlığı kategorisinde ürünler sunuyoruz. Kemiklerinizi güçlendirecek ürünlerden, kıkırdak ve eklemlerinize esneklik kazandıracak ürünlere kadar ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Kemik dokunuzu için ihtiyacınız olan günlük vitamin ve minerallerin tamamına tek bir tabletle ulaşmanız mümkün!

Vücudun üretemediği Omega 3’ ü besinler yoluyla ya da Omega3 – balık yağları kapsülleri ile dışarıdan almak gerekir. Balık yağları kalp hastalıkları riskini azaltır, cildinizi tazeler, ağrılarınızı azaltır, hafızanızı geliştirir.

Probiyotikler, içindeki mikroorganizmalar sayesinde sindirim sisteminizi düzenlemeye ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olur. Vücuda alınan vitamin ve minerallerin emilimini arttırarak, hastalıklara karşı daha dirençli bir vücuda kavuşmanızı sağlar.

Vücudunuzun biyolojik fonksiyonlarını kusursuz bir şekilde yerine getirebilmesi için vitamin ve mineraller oldukça önemli bir yere sahiptir. Çocukluk ve gelişim döneminde sağlıklı bir büyüme için, hamilelik döneminde, sürekli yorgunluk, halsizlik, ve iştahsızlık durumlarında ya da fiziksel, zihinsel olarak yoğun ve yorgun dönemlerde vitamin ve mineral desteği alarak daha sağlıklı bir hayat yaşayın!

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.