%9
Tükendi
124,90 TL
114,16 TL
%9
Havale ile : TL   111,88
Voonka

Voonka Beauty Collagen Boyun Güzellik Maskesi 3 Adet

Kolajen içerikli boyun güzellik maskesi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Voonka Beauty Kolajen Boyun Güzellik Maskesi 3 Adet

  Voonka Beauty Kolajen Boyun Güzellik Maskesi 3 Adet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz

  Voonka Beauty Kolajen Boyun Güzellik Maskesi 3 Adet

  Voonka Beauty Kolajen boyun güzellik maskesi kadınların, genelde boyun bölgesine uyguladıkları güzellik maskesidir. 
  3 adet olarak satılmaktadır.

  Voonka Beauty Kolajen Boyun Güzellik Maskesi 3 Adet uygulanma süresi olarak belirli periyotları tercih etmeniz gerekiyor.

  Ürünü paket olarak aldığınızda 3 haftalık bir kullanım süresi vardır.

  Maskelerin etkisini görebilmek için düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

  Boyun maskesi içeriğinde:

  Bakır glukonat, su, gliserin, hyaluronik asit, aloe vera yaprağı, treheloz, niasinamid, fenoksietanol, sodyum PCA, kallojen ve asorbik asit bulunmaktadır.

  Ancak düzenli kullanılmasında önemli bir pay vardır.


  Kullanım Önerisi

  Ürünü kullanmak için paketini açtıktan sonra temizlemiş olan boyun bölgesine sermeniz gerekiyor.

  Voonka Beauty Kolajen Boyun Güzellik Maskesi 3 Adet ürününü en az boynunuzda 15 dakika bekletmeniz gerekiyor. Dilerseniz bu süreyi biraz daha uzatabilirsiniz.

  Voonka Beauty Kolajen Boyun Güzellik Maskesi 3 Adet ürününü kullandığınız süre tamamlandıktan sonra emilimin tamamlanması için hafif masaj yapabilirsiniz.

  Ambalajın içerisinden çıkan sıvıyı ise ellerinizi nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Bu maske bakımını belirli periyotlarda tekrarladığınızda etkisini daha fazla görebilirsiniz.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.