%10
Tükendi
145,00 TL
130,05 TL
%10
Havale ile : TL   130,04
Voonka

Voonka Kolajen Krem 50 ml

Kolajen içerikli güzellik kremi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Voonka Kolajen Krem 50 ml

  Voonka Kolajen Krem 50 ml turuncuecza’dan temin edebilirsiniz

  Voonka Kolajen Krem 50 ml

  Voonka kolajen krem içeriğinde zengin maddeler bulunduran bir üründür.

  Cilt bakımı açısından tavsiye edilen ürün düzenli olarak kullanıldığında etkisi görülmektedir.

  Voonka Kolajen Krem 50 ml hem yüz hem el hem de vücudun diğer kısımlarında kullanıma uygun olan bir üründür.

  İçeriğinde birçok madde bulundurmaktadır. Kolajen, aloe vera, jojoba, hyaluronik asit, kır iğdesi yağı, E vitamini, bakır glukonat kremin içeriğini oluşturmaktadır.

  Yüz için kullanımı uygundur. Hem gece hem de gündüz kremidir. Cildin nemlenmesine yardımcı olan bir üründür. Zamanla cildin daha da sıkı hale gelmesine destekler.

  Tüm cilt tiplerine uygun olan bir kremdir.

  Voonka Kolajen Krem 50 ml günlük olarak kullanılabilen ve kullanım sırasında ve sonrasında bilinen bir yan etkisi olmayan bir üründür.

  İçerisinde hiçbir şekilde parabet, renklendirici ve silikon içermemektedir.

  Kullanım Önerisi

  Haricen kullanılması gereken bir üründür. Güzellik takviyesi olarak kullanılan ürün cildin kendini yenilemesinde önemli bir destekleyicidir.

  Voonka Kolajen Krem 50 ml kullanıldığında mümkün olduğunca göz temasından kaçınılmalıdır. Oda sıcaklığında ya da 25 C'nin altında saklanması uygundur.

  Cildin sağlığı açısından önemli bir ürün de olsa beklenilmeyen bir etki durumunda doktora başvurmak ihmal edilmemelidir. Çocukların yetişemeyeceği yerde saklamak önemlidir.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.