Toplam 71 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Cildin güzel ve sağlıklı bir görünüme sahip olması iyi ve güzel bir vücut bakımından geçmektedir. Vücut bakımının ihmal edilmesi diğer alanlarda olduğu gibi zamanla bazı sorunları da beraberinde getirir. Kendi vücudunuzu tanıyıp neye ihtiyacınız olduğunu iyi şekilde anladıktan sonra bilinçli bir şekilde düzenli olarak bakım yapmak gerekir. Özellikler bayanlar zaman ilerledikçe kusursuz ve bebeksi ciltlerinin aynı kalmasının hayalini kurarlar. Bunun için uygulanacak farklı yöntemler olduğu gibi vücudun ihtiyacına uygun ürünün seçilmesi de zor değil sadece biraz zaman ayırıp vücudunuzu tanımanız gerekmektedir.

Vücut bakımı denilince akla birden fazla ürün ve marka gelmektedir. Turuncuecza’da istediğiniz ürüne hemen ulaşabilirsiniz. Hamilelik sürecinde veya hızlı kilo alıp vermeyle ortaya çıkan çatlak giderici ve çatlak önleyici birçok ürünü aynı anda görebilir, fiyat karşılaştırması yapıp size uygun olanı hemen temin edebilirsiniz. Günlük bakım ürünlerinin vazgeçilmezi deodorant, roll on ve kolonyalara da vakit kaybetmeden hemen ulaşabilirsiniz. El bakımı, ayak bakımı ve tırnak bakımı denilince akla gelen pek çok ürün ve önde gelen en iyi markaları Turuncuecza farkıyla ulaşabilirsiniz. İstenmeyen tüylere yönelik tüy dökücü ürünlere ulaşabileceğiniz birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Vücudunuzu yenileyen ve nemlendiren pek çok losyon, krem, bakım yağı ve toniklerin vücut yapınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Vücudunuzu atıklardan, toksitlerden arındıran peelinglerle cildinizi temizleyip nefes almasını sağlayabilirsiniz böylece cilt yaşlanmasının önüne geçilebilir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.