Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Vücut İçin Güneş Ürünleri

Vücudumuzun D vitamini ihtiyacının büyük kısmını güneşten karşılarız. Bununla birlikte güneş ışınlarının zararlı etkilerinden yeterince korunmadığımızda güneş yanıkları, kızarıklıklar, ciltte tahriş hatta cilt kanserine kadar pek çok rahatsızlık ortaya çıkabilir. Güneşten gelen UVA ve UVB ışınlarına karşı cildinizi etkili bir şekilde koruyan vücut için güneş ürünleri ile, cildinizi derinlemesine nemlendirerek olaşabilecek  güneş yanıklarının da önüne geçebilirsiniz.

Güneş ışınlarının en can sıkıcı etkilerinde biri de cilt yaşlanmasıdır. Vücut için güneş ürünleri ile cildinizi yatıştırarak, nem kaybına karşı etkin bir koruma oluşturabilirsiniz. Vücudunuzda kuruma ve çatlamalara da yer vermeden güneşe bağlı cilt yaşlanmasının önüne geçebilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.