Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

Vücut Nemlendirici ve Yenileyici Ürünler

Nemli ve bakımlı bir cilde sahip olmak pek çok kadının önceliği arasında yer alır. Bakımlı ve pürüzsüz cilde sahip kadınlar kendini daha iyi hisseder ve özgüvenleri daha yüksektir. Düzenli nemlendirilmiş cilt, ışıltısını ve canlılığını uzun süre korur.

Temizliği yapılmış cilde uygulanan nemlendirici ürünler ciltte meydana gelebilecek olan kırışıklık ve deformasyonlara karşı adeta bir bariyer gibi cildinizi korur. Cilt tipinize uygun nemlendiriciler, güne canlı başlamanıza yardımcı olur. Kuru, nemsiz, hassas ya da akneli cilt tipleri için özel olarak formüle edilmiş nemlendiricilerle cildinize kusursuz bir güzellik katabilirsiniz! Kollajen sıkılaştırıcı ürünlerle cildinize uzman bir bakım sunun. Cilt bakımınızı destekleyici sıkılaştırıcı ürünler, cildinizi gençleştirici ve yenileyici etkiye sahiptir. TuruncuEcza.com adresinden vücut nemlendirici ve yenileyici ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.