Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Vücut Peeling

Cildinizin doğallığını, canlı ve sağlıklı görünümünü uzun yıllar koruyabilmesi için cildinize düzenli bakım sunmanız gerekir. Uygulayacağınız uzman bakımın en önemli aşamalarından birisi cildinizi ölü deriden arındırarak, cildin kendi kendini yenilemesine yardımcı olacak vücut peelingleridir.

Cildinize zarar vermeden, nazikçe uygulayacağınız vücut peelingleri ile cildiniz ölü hücrelerden kurtulur, gözenekleriniz açılır ve cildiniz taze bir görünüme kavuşur.

Normal bir cilt yapısına sahip olanlar için haftada iki kere peeling yapmak ölü deriden kurtulmuş, ışıltılı bir cilde kavuşmak için idealdir.

Hassas bir cilde sahipseniz, peeling uygulamasında kızarıklık ve tahriş gibi problemlerin önüne geçebilmek için nazik ve yumuşak hareketlerle bakımınızı yapmanız tavsiye edilmektedir.

Yağlı bir cildiniz varsa, cildinizi canlandırmak, bronzluğun sebep olduğu kuruluğu ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz peeling aynı zamanda cildinizi yumuşatır ve ekstra besinlerle cildinizi besler.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.