%8
Yeni
116,43 TL
107,44 TL
%8
Havale ile : TL   105,29
Xpecia

Xpecia Tablet 60 Adet - Kadın

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Xpecia Tablet 60 Adet – Kadın

  Xpecia Tablet 60 Adet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz

  hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak hazırlanmaktadır. Kadınlar için hazırlanan tablet yetişkinlerin kullanımına sunulmaktadır.

  İçerisinde Saw Palmeto, Folic Acid, Zinc, Iron, Methionine, Keratin, Biotin, Ginkgo Biloba ve Pantothenic Acid yer almaktadır.

  Özel olarak hazırlanan tabletin tavsiye edici bir özelliği bulunmaktadır. Kesinlikle beslenme amaçlı kullanım için tavsiye edilmediği de eklenmektedir.

  Takviye edici gıda olarak sunulan Xpecia Tablet ürününün içerisinde 60 adet tablet bulunmaktadır.

  Günlük kullanılacak olan iki tablet içerisinde BRD(Beslenme Referans Değeri) olarak belirli miktarlar bulunmaktadır.

  • Ginkgo Biloba Ekstresi - 40 mg
  • Vitamin B5 - 24 mg
  • Biotin – 1000 mcg
  • Demir – 17 mg
  • L-sistin – 40 mg
  • Keratin – 40 mg
  • Metiyonin – 40 mg
  • Çinko – 15 mg
  • Serenoa Repens Ekstresi – 170 mg
  • Folik Asit – 60 mcg

  Üretici tarafından sunulan ürünü kullanırken tavsiye edilen porsiyonun aşılmaması gerekmektedir.

  Xpecia Tablet günde 2 kez ya da 1 kez kullanımı yemekten sonra uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

  Saçları beslemek için sunulduğu söylenen ürünün son kullanım tarihi ve parti numarası kutunun yan yüzünde yazmaktadır.

  Reçete üzerinden ilaç olarak yazılamadığı ve Türkiye’de üretildiği de bilinen detaylarıdır.

  Xpecia Tablet
   
  kullanılmadığı durumlarda ambalajından çıkarılmamalı ve çocukların ulaşamayacağı noktalarda saklanmalıdır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.