Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Yağlı ve Yağlanmaya Eğilimli Saç

Saç derisinin aşırı yağ üretiminden kaynaklanan yağlanma, saçların kirli, sönük ve bakımsız görünmesine neden olur. Çeşitli dış etkenlerden ötürü de saçlar yağlanabilir ve parlaklığını kaybedebilir. Yağlı saçlardan kurtulmanızı ve saçlarınızın normale dönmesini sağlayacak, günlük kullanıma uygun, yağı arındırma özelliği yüksek, saçı kurutmayan yumuşak dokulu Yağlı ve Yağlanmaya Eğilimli Saç ürünlerine TuruncuEcza.com’ dan sahip olabilirsiniz. Ürünler, yağlı ve yağlanmaya eğilimli, dökülen, kırılan, yıpranmış ve zayıf saçlar için derinlemesine temizleyici içerikler ile zenginleştirilmiştir. Güçlendirici ve canlandırıcı etki sağlayan bu ürünler saç derisini ve saç köklerini besleyerek saçların daha bakımlı görünmesine, hacimli olmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.