Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Yağsız (Oil Free) Ürünler

Yağlı cilt yapısına sahip olanların, yağ sebebiyle ciltte doğal bir yumuşaklık ve kırışıklık oluşumunun gecikmesi gibi bazı avantajlı yönleri vardır. Ancak fazla yağ üretimi gözeneklerin tıkanması ve akne oluşumu gibi problemleri de beraberinde getirebilir. Özellikle yaz aylarında artan terle beraber gözenek tıkanıklıkları, güneş lekeleri gibi sorunlar cilt için tam bir kaosa sebep olabilir. Bu sebeple yağlı cilde sahip olanların kusursuz bir yaz bakımıyla ciltlerini hazırlamaları gerekir.

TuruncuEcza’ da bulabileceğiniz yağsız ürünlerle hem cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı mükemmel bir şekilde koruyabilir hem de cildinize ihtiyacı olan nemi sunabilirsiniz. Aynı zamanda bu kategoride yer alan ürünler arasında çok hassas, hassas, atopik, lekeli, akneli, kızarık, epilasyonlu ciltler için özel olarak formülize edilmiş ürünlerin yanı sıra gebe ve lohusaların da güvenle kullanabileceği ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.