Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yüz İçin Güneş Ürünleri

Cilt için pek çok faydası olan güneş ışınlarına korumasız şekilde maruz kalındığında erken yaşlanmadan cilt kanserine kadar pek çok olumsuz durum da beraberinde gelebilir. Özellikle güneşten gelen UVA ve UVB ışınları ciltte büyük hasarlara sebep olabiliyor. Bol güneşli yaz günlerinde mutlaka güneş koruma ürünleri ile koruyucu bir kalkan oluşturmak gerekir.

Vücudumuza göre çok daha hassas bir yapıya sahip olan yüz bölgesi için daha dikkatli olmak gerekir. Cilt tipinize uygun olarak düzenli bir şekilde kullandığınız yüz için güneş ürünleri ile mükemmel bir koruma oluşturabilirsiniz. Hassas cilt yapısına daha yoğun bir koruma sunulmalıdır. Güneş koruyucularındaki faktör arttıkça, ürünün koruması da aynı oranda artar. Yüz için güneş ürünlerindeki düşük yağ oranı cildinizde parlamaya yer vermeden mat bir bitiş sağlar.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.