%13
70,05 TL
60,94 TL
%13
Havale ile : TL   59,72
Zade Vital

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 40ml

Cilt ve çatlakların onarımına yardımcı soğuk sıkım organik hindistan cevizi yağı
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 40 ML

  Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 40 ML turuncuecza’dan temin edebilirsiniz

  Zade vital Hindistan Cevizi Yağını hem dâhili hem de harici olarak kullanabilmeniz mümkündür.

  Soğuk pres yöntemiyle üretilmiş olup, Hindistan cevizi yağı içermektedir.

  Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı Kullanım Önerisi

  Zade Vital Hindistan Cevizi Yağını harici olarak kullanmak isterseniz;

  Günde 1-2 defa sürülecek bölgeye ince bir tabak halinde uygulanmalıdır. Günde 1-2 çay kaşığı dâhili olarak kullanımı mümkündür.

  Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı İçeriği

  Aşağıda belirtilen Zade Vital Hindistan cevizi yağı içeriği 100 ml ürün de geçerlidir.

  • Besin Enerjisi 900 kcal / 3700 kj
  • Protein 0 g
  • Tekli Doymamış yağ 6 g
  • Çoklu doymamış yağ 2 g
  • Doymuş yağ 92 g
  • Kolesterol 0 mg
  • Trans yağ asidi &<1 g
  • Karbonhidrat 0 g
  • Lif 0 g
  • Sodyum 61 mg

  Dahilen ve haricen kullanılabilmesi için patlatılabilen şekilde üretilmiştir. İsterseniz kapsülleri patlatıp haricen(cildinize sürerek), isterseniz de kapsülleri patlatmadan dahilen (yutarak) kullanabilirsiniz.

  Hindistan Cevizi yağı, soğuk sıkma yöntemiyle organik ürünlerden üretilmiştir.

  Kullanım alanları aşağıdaki gibi olmaktadır:

  Zade Vital ürünlerinin hammaddesi olarak kullanılan bitkiler, Ege Üniversitesi’nin kontrolünde Organik Tarım Esasları ve İyi Tarım Uygulamaları (GAP-Good Agricultural Practices) kapsamında yetiştirilmektedir.

  Zade Vital ürünleri GMP (Good Manufacturing Practices/İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında, el değmeden ve insan hatasından bağımsız, otomatik kontroldeki tesislerde üretilir.

  *Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis, , veya önleme amaçlı değildir. İLAÇ DEĞİLDİR, doğal besin desteğidir, amaçlı kullanılmaz.

  *Hamile, emziren, herhangi bir ilaç ya da tıbbi bir durum varsa, bu ürünü almadan önce lütfen doktorunuza danışın.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
  Sitemizde bulunan tüm ürünler ilgili bakanlıkların onayı ile üretilmektedir.
   

   

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.