%13
54,90 TL
47,90 TL
%13
Havale ile : TL   46,94
Zincomega

Zincomega Omega 3 Balık Yağı 100 ml

 Balık yağı, multivitamin ve çinko içeren sıvı gıda takviyesi 
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (5)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Zincomega Omega 3 Balık Yağı 100 ml

  Zincomega Omega 3 Balık Yağı 100 ml ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Her yaştan birey bazı dönemler çeşitli vitamin ve minerallerden mahrum kalabilmektedir.

  Bu durumda kişiler takviye edici gıdalara yönelebilmektedir. 

  Takviye ihtiyacı duyulan gıdalardan birisi de Omega 3 yağ asididir.

  Esansiyel yağ asitleri sınıfında yer alan Omega 3 yağ asidi, vücudun kendisinin üretmesi mümkün olmayan bir maddedir.

  Dolayısı ile dışarıdan takviye ile vücuda sağlanmaktadır.

  Bu hususta Zincomega Omega 3 Balık Yağı ürünü takviye edici gıda olarak ön plana çıkmaktadır.

  Zincomega Omega 3 Balık Yağı net miktarının 100 ml olduğu belirtilmektedir.

  Zincomega Omega 3 Balık Yağı 4-10 yaş aralığı için kullanıma uygun bir üründür.

  Zincomega Omega 3 Balık Yağı bir ölçeği (5 ml) günlük Omega 3 ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmaktadır.

  Tavsiye edilen kullanım miktarının dışına çıkılmamalıdır.

  Zincomega Omega 3 Balık Yağı ilaç değildir, tedavi etmez.

  Takviye edici gıdaların besin yerine geçmediği unutulmamalıdır.

  Kullanım Şekli;

  Günde bir ölçek ( 5 ml ) alınması tavsiye edilmektedir.

  Tercihen yemeklerin ardından alınması önerilir.

  Kullanım öncesi şişe çalkalanmalıdır.

  Ürünün İçeriği;

  Her bir ölçek için (5 ml);

  Toplam Omega 3 455 mg
  EPA 175,0 mg
  DHA 280,0  mg

  Çinko 1.88 mg
  Vitamin C 7.5 mg
  Vitamin B6 1.0 mg (200IU) 
  Vitamin D 200 IU

   

  Bebek Bilgilendirme

  Bebeklerimiz ve onların sağlığı, biz ebeveynler için en önemli unsurdur. Doğduğu andan itibaren hemen her konuda büyük titizlik göstererek onların iyiliği için emek veriyoruz. Giyiminden beslenmesine, bakımından sağlığına kadar her detay anneleri fazlasıyla düşündürmekte.

  Bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek, aradıkları ürünlere kolay ve hızlı yoldan ulaşmak anneler için oldukça önemlidir.

  Buradan yola çıkarak turuncuecza.com olarak biz, annelerin bebekleri için gerek duyduğu bebek bezi, ıslak mendil, cilt bakım, beslenme ve beslenme gereçleri, takviye edici gıda ve banyo gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tüm ürünlerle hizmet vermekteyiz. Elbette tüm ebeveynler için en önemli nokta aldıkları ürünün orijinal ve bebekleri için yararlı olmasıdır. Bu nedenle turuncuecza.com sitesinde bebek kategorisi içerisinde yer alan bütün ürünlerimiz %100 orijinal, faturalı ve ilgili bakanlıkları tarafından da onaylanmış ürünlerdir.

  Orijinal olmayan ve ilgili bakanlığı tarafından onaylanmayan hiçbir ürün sitemizde satılmamaktadır. Bebeklerimizin sağlığı bizler için de en önemli unsurdur.

  Bebeklerimizin cildi oldukça hassas ve narindir. Bu yüzden cilt bakım ürünleri kullanırken oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle özellikle bebek cilt bakım kategorisinde yer alan ürünlerimiz hipoalerjeniktir.

  Hipoalerjenik olmayan bakım ürünleri bebeğinizin hassas cildini tahriş edebilir ve alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu yüzden turuncuecza.com bebek kategorisinde yer alan ve hipoalerjenik olan bakım ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Bebeklerimizin vitamin ve mineral ihtiyaçları için gerekli olan takviye ürünleri yine turuncuecza.com sitemizde yer alan bebek vitaminleri kategorisinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

  Sitemizde yer alan vitaminlerin hiçbiri ilaç değildir ve asla tedavi edici özelliği bulunmamaktadır. Bunun haricinde bebeğinizin sağlığını korumak adına özellikle internet üzerinde ilaç adı altında satılan hiçbir ürünü doktorunuz tavsiye etmedikçe asla kullanmamızı önemle belirtmek isteriz. Sitemizde bulunan vitaminleri doktorunuza danışarak ve içeriğinde belirtilen miktarlarda kullanmaya özen göstererek bebeğiniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bebeklerimizin normal beslenmeleri dışında vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm vitaminleri sitemizden temin edebilirsiniz.

  Sitemizde satışa sunulan tüm ürünlerin içeriği ve kullanımı hakkında gerekli açıklamalar ebeveynlerin bilgisine sunulmuştur. Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını turuncuecza.com sitemizden kolaylıkla temin edebilir,  takıldığınız ve sormak istediğiniz her konuda sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.